Kyrkja i Finnøy > Artikler > Nyheter
 


KONTAKT OSS
KONTAKT OSS

Vi som jobber i Kyrkja i Finnøy:

 

Kyrkjeverje: Øystein Kirkeli

mail: oystein@finnoy.kyrkja.no * tlf.: 51 71 42 22

 

Kontormedarbeider: Brenda Talgø Kolstadløkken

mail: brenda@finnoy.kyrkja.no * tlf.: 51 71 42 26/ 909 14 358

 

Sokneprest Hesby: Tor Egil Eriksen

mail: tregil@finnoy.kyrkja.no * tlf.: 404 00 686

 

Sokneprest Talgje & Sjernarøy: Terje Engstrøm

mail: terje@finnoy.kyrkja.no * tlf.: 51 71 42 23

 

Trusopplærar/ Vikarierende kyrkjeverje: Heidi Bø Sangedal

mail: heidi@finnoy.kyrkja.no * tlf.: 51 71 42 25/ 470 10 909

 

Organist Hesby og Fogn: Elin U. Kanu

mail: elin@finnoy.kyrkja.no * tlf.: 51 71 42 27

 

Kantor Talgje: Silje Andstad

mail: silje@finnoy.kyrkja.no 

 

Organist Sjernarøy, Halsnøy og Jørstad: Geir Eskeland

mail: geireske@hotmail.com

 



14. oktober 2019 | Logg inn | Copyright 2019 Finnøy kyrkjelege fellesråd Powered by Agrando